Kredyty

PARTNER OBSŁUGI KREDYTOWEJWspółpracujemy z doradcami kredytowymi zapewniającymi naszym klientom pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne, inwestycyjne; produkty inwestycyjno - oszczędnościowe; produkty ubezpieczeniowe. Firma funkcjonuje na rynku doradztwa finansowego od 2004 roku, aktualnie jest jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Doradcy kredytowi działają w sektorze finansów osobistych, specjalizują się w kredytach hipotecznych. Oferta obejmuje również produkty inwestycyjne najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeń na życie. Misją naszych doradców jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Atutami są niezależność oraz bezstronność. USŁUGI CAŁKOWICIE BEZPŁATNE DLA KLIENTA oraz porada kredytowa uwzględniająca faktyczne potrzeby klienta. Doradcy finansowi negocjują indywidualne warunki kredytu dla Klienta. Firma zapewnia indywidualną opiekę jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank. Spotkania z doradcą odbywają się w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Dostęp do kredytu jest szybszy dzięki uproszczonym procedurom.
 
Zapraszamy do współpracy !!!


Kontakt

Siedziba biura:

ul. Bydgoska 2/5i
61-127 Poznań

tel. +48 501 588 416
mail: biuro@pghome.pl

www.pghome.pl.pl

Agenci

grapo
Tomasz Grabowski
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 19126
________________________________
kom. +48 501 588 416
tel. +48 61 28 72 338
e-mail:tomasz.grabowski@grapo.pl